суббота, 28 июня 2014 г.

Догляд за брекетами - чим чистити брекети

Перед установкою я цікавилася кожною дрібничкою. Звичайно, на кожне ваше питання відповість ваш ортодонт. Мене цікавило, які є засоби догляду за брекетами. Адже всім відомо, що при неправильній гігієні  зубки можуть змінитись, і не в кращу сторону.
Ополіскувачі
Ополіскувач - це засіб, яким можна у легкий спосіб промити порожнину. Деякі пляшечки дуже компактні, і ополіскувачі можна брати із собою в кафе,тощо. Але треба знати. що стовідсоткового ефекту чистоти він не дає. Зате чудово освіжає дихання, а деякі ополіскувачі крім свіжості і захисту від бактерій містять у собі трави і показані при профілактиці парадонтозу і тд...
Зубні нитки

Тонкі спеціальні нитки гарантують проходження між зубами та очищення від залишків їжі, що там є. Але це єдине, що можуть вам забезпечити вони.
Спеціальна щіточка
Ця чарівна палочка зможе виконати функцію зубної нитки, а також пробратися між брекетами та біля них!
А ось захист від подразнень - в обов'язках спеціального воску.
Зовсім необов'язково купляти все і зразу - порадьтесь із лікарем та обирайте те, що вважаєте за потрібне!

пятница, 27 июня 2014 г.

Скільки носити брекети? Як довго носять брекети?

Брекети люди носять в залежності від стану зубів. Чим довше ношу брекети - тим більше звикаю до них. Багато людей іноді навіть кажуть,що брекети стали їм як рідні:)
Залежно від того, які у вас кривульки, тривалість лікування буває різна:
Мала (від 6 місяців до 1 року)
Середня (1-2 роки)
Велика (2 роки і більше)
Прогноз на моє лікування - до року.
Думаю саме мрія про гарні зубки додає вам стимул для носіння брекетів!:)

Як установлюють брекети?Установка брекетів, та ключові моменти...

Хотілося б поділитися роликом з просторів Ютубу:)
Брекети установлюють за допомогою спеціальної штуки, що тримає ваш рот в постійно відкритому і непорушному стані. Не дуже приємна штука для нас, але для ортодонтів - великий помічник. Перед установкою брекетів краще пару годин не їсти, адже будуть проблеми зі слиною під час установки, навіть якщо її витягують спеціальним приладом. Ваші помічники під час установки брекетів - терпіння і повна певність у правильному рішенні! А ще ваші мрії про американську усмішку:)

Як обрати колір для брекетів?

Яскравості для ваших брекетів нададуть кольорові резинки. Але щоб вгадати з кольором, потрібно знати кілька порад:
Міксуй!
Не бійтеся міксувати кольори, у вашому арсеналі - всі кольори веселки( можливо навіть і всі разом на одних брекетах). Гарно будуть виглядати також дуети - бежевий і блакитний, блакитний і рожевий, рожевий і фіолетовий,рожевий і зелений, зелений і червоний, червоний і блакитний, блакитний і зелений,чорний і рожевий, чорний і червоний,зелений і фіолетовий( як у мене:) ).Можна поєднувати лише світлі або лише темні кольори!
Обережно!
На жаль не всі кольори будуть дивитись гарно на ваших зубах. Не радила б обирати білий(адже якщо ваші зуби не ідеально білі, вони будуть здаватись жовтішими). А також з обережністю віднеслась би до бежевого та жовтого.
Обирайте до смаку!
Ваші брекети мають підходити вам і вашому стилю!

Знайомство з брекетами. Чи відчуваються брекети і як...

Я вже 2 місяці ношу брекети, і хочу поділитись враженнями від найперших днів з брекетами. Щось новеньке в роті - досить незвичайне відчуття. Зразу я відчувала лише нав*язливий дискомфорт перебування брекетів у ротовій порожнині. Пізніше біль почав мучити мої зубки. Їсти я могла лише кашки та мякі фрукти, адже споживати тверді продукти в буквальному сенсі з хитаючими зубами - неймовірно важко. Та ще й це погане відчуття, коли боїшся зачепити нового жителя - брекет-систему! Біль схожа на стягування -  і це так, адже дуга, що має пам*ять форми повільно, але дієво стягує зуби до рівності.
Наступний етап дискомфортів - ранки у роті. Гачечки можуть здорово натирати ваші щічки, у такому разі можете скористатись спецвоском. Я ним не користувалась, і ранки пройшли самі приблизно через тиждень-півтора. Мучили вони мене не сильно, але краще не нехтувати і полоскати горло ополіскувачем або травами.
Я уже майже не відчуваю брекетів, адже вони мені не допікають особливо. Біль можлива після зміни дуг, але вона не така сильна,як перша...На фото Гвен Стефані,співачка

Які брекети вибрати? Як вибирати брекети?

Зазвичай, опиняючись перед вибором методу, що сможе вирівняти ваші зуби ви замислюєтесь над перевагами і недоліками кожного. Я, як і кожен дізнавалася і про брекети, і каппи. Але оскільки каппи підходять не всім( як в моєму випадку), потрібно було замислитись над брекетами. Найстандартніші - металеві брекети. Також є керамічні, композитні, сапфірові і тд. Але відрізняються вони не тільки за матеріалами - існують як вестибулярні брекети (кріпляться на зовнішню сторону зубів, так і лінгвальні( кріпляться на внутрішню сторону зубів). Останні є вельми незручні у перший період носіння, так як заважають розмовляти. Звичайно, різні матеріали та види кріплень мають свою ціну. Якщо гарний вигляд зубів для вас дуже важливий, і хочете непомітні брекети, мусите знати, що приблизний прайс такий:
Металеві – 2 000,00 – 8 000,00 грн. 
Керамічні – 4 000,00 – 10 000,00 грн.
Сапфірові – 6 000,00 – 12 000,00 грн.
Я обрала звичайні металеві, надіюсь ви оберете брекети, які вам по душі!:)